| EN

 

Kubernetes na platformie CREODIAS 

 

Wdrożenie wiodącego systemu kontenerowego

 

 

 

Kubernetes to system typu open source służący do automatyzacji uruchamiania, skalowania i zarządzania aplikacjami będącymi na wyposażeniu. Grupuje kontenery tworzące aplikację w jednostki logiczne w celu łatwego zarządzania i wykrywania. Mimo że jest względnie nowy (8 lat), Kubernetes jest preferowanym orkiestratorem dla 80% użytkowników kontenerów.

Dzięki deklaratywnemu zarządzaniu konfiguracją, skalowaniu poziomemu, samonaprawianiu, automatycznym uruchomieniom i wyłączaniu, wykrywaniu usług i równoważeniu obciążenia, Kubernetes zapewnia kompletne narzędzie do zarządzania aplikacjami natywnymi dla chmury.

Dzięki CloudFerro, Kubernetes nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami - płacisz tylko za podstawową infrastrukturę, obliczeniową i pamięci masowej, obsługującą Twoją instancję Kubernetes.

tile icon

Autoskalowanie

Gdy w aplikacji w chmurze następuje większy ruch lub z innej przyczyny potrzebuje ona więcej zasobów, infrastruktura musi być skalowana, aby dostosować się do zwiększonego obciążenia. Kubernetes zapewnia funkcję automatycznego skalowania, którą wdrażają dodatkowe kontenery i udostępnia dodatkowe nody po osiągnięciu wstępnie określonego poziomu obciążenia. Funkcja autoskalowania może działać przy obciążeniu pamięci RAM, lub procesora lub na podstawie innych parametrów zdefiniowanych przez użytkownika.

tile icon

Pełna integracja z OpenStack

Nasze usługi Kubernetes działają w oparciu o OpenStack, wykorzystując OpenStack Magnum Project, który sprawia, że orkiestracja Kubernetes Engine dostępna jest jako zasoby pierwszej klasy w OpenStack. Ta architektura umożliwia użytkownikom korzystanie z zasobów OpenStack, takich jak maszyny wirtualne, pamięć obiektowa i blokowa, wraz z ich Kubernetes Pods, oraz zarządzanie całą infrastrukturą za pomocą wspólnego interfejsu.

tile icon

Elastyczne środowisko dla programistów

Zespoły programistyczne używają Kubernetes w swoich przepływach pracy CI / CD do tworzenia, testowania i wdrażania aplikacji na dużą skalę. Czekasz miesiące na wdrożenie nowej wersji? Masz dość czekania na dostępność środowiska testowego? Twoja aplikacja potrzebuje więcej zasobów? Musisz wykonać testy A / B? Przełącz się na Kubernetes.

tile icon

Systemy równoważenia obciążenia

Dostępna jest usługa równoważenia obciążenia umożliwiająca korzystanie z Kubernetes z niezbędną odpornością i skalowalnością.

tile icon

Separacja dzierżawców

Dzięki OpenStack Magnum każdy dzierżawca uruchamia własną instancję Kubernetes, działającą w prywatnym środowisku, bezpiecznie oddzielonym od innych użytkowników.

tile icon

Darmowa usługa

Dzięki CloudFerro, Kubernetes nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami-płacisz tylko za podstawową infrastrukturę, obliczeniową i pamięci masowej, obsługującą Twoją instancję Kubernetes.

Wypróbuj usługi chmurowe za darmo - otrzymaj 150 euro na testy Twojego rozwiązania.

 

Tak, chcę wypróbować