| EN

 

Centra danych

Spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa,
ekologiczne i certyfikowane

 

 

Centra danych, które wybieramy muszą spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa fizycznego, pożarowego, zabezpieczeń przed niepowołanym dostępem, ochrony przed kataklizmami i wypadkami. Bezpieczeństwo naszych serwerowni jest fundamentem, na którym budujemy bezpieczeństwo usług i danych. 

tile icon

Zgodne ze standardem TIER3

Zgodność naszych lokalizacji ze standardem TIER3 jest jednym z głównych gwarantów niezawodności i dostępności w każdym momencie. Wszystkie krytyczne systemy pracują co najmniej w redundancji N+1 co zapewnia nieprzerwany dopływ prądu, sieci, chłodzenia. Dzięki starannej selekcji, ciągłemu testowaniu i udoskonalaniu naszych procedur oraz odpowiedzialności naszych partnerów, centra danych, w których się lokalizujemy, cechują się bardzo niską awaryjnością i wysoką sprawnością działania.

tile icon

Ekologiczne

Chcemy, aby nasze chmury były jak najbardziej przyjazne środowisku naturalnemu. Zapotrzebowanie na prąd, pochodzenie źródeł zasilania i wpływ naszej infrastruktury na klimat podlegają ciągłej weryfikacji i są dla nas ważne. Stosujemy technologie obniżające zużycie energii, korzystamy z centrów danych zasilanych odnawialnymi źródłami energii. Staramy się maksymalnie wykorzystać nasze serwery i urządzenia, żeby nie obciążać środowiska naturalnego produkcją sprzętu IT. Na bazie danych, którą udostępniamy w naszych chmurach, powstają analizy klimatu, które pozwalają zrozumieć wpływ człowieka na Ziemię.

tile icon

Certyfikaty ISO 9001, ISO 27001

Każda lokalizacja oraz wszystkie nasze infrastruktury są certyfikowane zgodnie z ISO 2700 i ISO 9001, oraz innymi istotnymi w danym rejonie standardami. Jako odpowiedzialny dostawca usług przykładamy wielką wagę do jakości i zgodności z normami bezpieczeństwa.

Obsługujemy 7 lokalizacji w Europie

 

Obsługujemy siedem lokalizacji w Europie, w tym w trzech z nich umieściliśmy dostępne publicznie elementy naszej infrastruktury chmurowej. Każda z lokalizacji jest neutralnym telekomunikacyjnie centrum dostępu do sieci, w którym jesteśmy połączeni z setkami operatorów.