| EN

 

Technologie

Nasze chmury obliczeniowe powstają
w oparciu o sprawdzone środowisko open source

 

 

CloudFerro dostarcza chmury obliczeniowe dostosowane do potrzeb klientów. Nasze chmury budowane są na wiodących platformach i narzędziach open source: OpenStack do zarządzania chmurą, Ceph do rozproszonej pamięci masowej, Kubernetes do zarządzania kontenerami, Prometheus i Grafana do monitorowania i ELK do przetwarzania logów. 

 

 

fast and mobile

Wiodąca platforma 
open source

tailored

Najlepsze
komponenty

 

tailored

Komponenty 
wielokrotnego użytku

tailored

Znakomity zespół 
specjalistów

tailored

Działanie 
w skali petabajtów

tile icon

Chmura oparta na wiodących platformach open source

Open-source zapewnia nam elastyczność w rozszerzaniu, dostosowywaniu i łączeniu istniejących komponentów z naszym własnym oprogramowaniem. CloudFerro mocno wierzy w model biznesowy typu open source i aktywnie angażuje się w projekty upstream open source, z których korzystamy.

tile icon

Pełna kontrola nad stosem technologicznym

Starannie wybieramy i montujemy najlepsze komponenty, aby tworzyć nowoczesne, wydajne infrastruktury chmurowe - centra danych, sprzęt obliczeniowy i magazynujący, sieci lokalne, oprogramowanie w chmurze i dostęp do Internetu. Szerokie kompetencje wewnętrzne pozwalają nam utrzymywać, optymalizować i dostrajać każdy poziom stosu technologicznego oraz zapewniać najlepszą możliwą obsługę.

tile icon

Standardowe komponenty modułowe wielokrotnego użytku

Tworzymy chmury ze standardowych komponentów, które są ponownie wykorzystywane w naszych chmurach publicznych, prywatnych i hybrydowych. Klienci mogą korzystać z tych samych funkcji niezależnie od tego, czy zdecydują się na chmurę prywatną, publiczną czy hybrydową. Nasze komponenty są w pełni zintegrowane ze wspólną autoryzacją i uwierzytelnianiem. Komunikują się i udostępniają swoją funkcjonalność za pośrednictwem standardowych branżowych interfejsów API, takich jak libvirt, Openstack i S3, co ułatwia migrację obciążeń klientów z chmur publicznych, takich jak AWS, GCP lub Azure, i zapobiega uzależnieniu od dostawcy. Cała funkcjonalność jest dostępna za pośrednictwem przyjaznego dla użytkownika pulpitu nawigacyjnego, interfejsu wiersza poleceń i standardowych interfejsów API RESTful, co ułatwia automatyzację i pozwala na korzystanie ze standardowych bibliotek i narzędzi wdrożeniowych, takich jak Terraform, CloudFoundry, Ansible czy Chef.

tile icon

Znakomity zespół

Nasz wewnętrzny zespół ponad 70 specjalistów hardwarowych, inżynierów sieci, ekspertów w dziedzinie chmury, architektów systemów, programistów, deweloperów i administratorów systemów zapewnia ciągłe wsparcie i rozwój platformy, a ich kompetencje obejmują cały nasz stos technologiczny. Wszystkie nasze działania badawczo-rozwojowe są prowadzone wewnętrznie, co pozwala nam zrozumieć technologię, z której korzystamy. Tak silny, kompetentny zespół pozwala nam rozszerzać i dostosowywać nasze usługi chmurowe do potrzeb konkretnych branż czy klientów.

tile icon

Działanie w skali rzędu wielu Petabajtów

Gdy rozmiary danych i wymagania dotyczące przetwarzania rosną, infrastruktury chmurowe wymagają starannego projektowania, aby zapewnić skalowanie liniowe, redundancję danych i dostępność systemów. Dzięki naszym chmurom przechowującym i przetwarzającym dziesiątki PB danych w 4 centrach danych w Europie wykazaliśmy się naszą fachową wiedzą w zakresie opłacalnego przetwarzania Big Data na dużą skalę.

Wypróbuj usługi chmurowe za darmo - otrzymaj 150 euro na testy swojego rozwiązania.

 

Tak, chcę wypróbować