| EN

 

Wsparcie klienta


Doświadczony i niezawodny zespół

 

 

Doświadczony zespół

Na wszystkie pytania naszych klientów czekają doświadczeni specjaliści wsparcia technicznego klienta o unikalnych kompetencjach. Zapewniamy wsparcie użytkownikom w zakresie naszego środowiska chmurowego, produktów satelitarnych, aplikacji do przetwarzania danych satelitarnych oraz pomagamy w zainicjowaniu środowiska chmurowego na naszej infrastrukturze.

Obsługa klienta

Tworzymy dokumentację oraz instrukcje tak, aby klienci jak najszybciej uzyskali odpowiedzi na swoje pytania.

Wspieramy klientów końcowych korzystających z rozwiązań dostarczanych w ramach realizowanych przez nas projektów. Działamy w ramach SLA (Service Level Agreement), które dopasowujemy do zaawansowania i poziomu krytyczności dostarczanego przez CloudFerro produktu. Komunikujemy się w języku polskim i angielskim.

Jako najszybszą drogę komunikacji polecamy kontakt mailowy na adres support@cloudferro.com lub przez formularz na dole strony.

Każde zgłoszenie jest dla nas ważne.

Pracujemy w godzinach 8:00 do 20:00 CET.

Czym jest dla nas wsparcie

tailored

Pomoc
klientowi

jest naszym priorytetem

tailored

Inżynierowie
i specjaliści IT

to nasz zespół

tailored

Chęć pomocy
i odpowiednie nastawienie

jest dla nas ważne

tailored

Monitorujemy
nasze środowisko

to nasza codzienność

tailored

Badamy jakość
naszych usług

wprowadzamy udoskonalenia

User portrait
Ryszard
Licau
Dyrektor Wsparcia Klienta
User portrait
Marcin
Gil
Ekspert Wsparcia Klienta
User portrait
Alan
Bui Quoc
Service Delivery Manager
User portrait
Mariusz
Szymański
Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Klienta
User portrait
Sebastian
Sapeta
Specjalista Wsparcia Klienta
User portrait
Witold
Wrótniak
Service Delivery Manager
User portrait
Karol
Kowalski
Ekspert Wsparcia Klienta
User portrait
Natalia
Świnarska
Młodsza Specjalistka Wsparcia Klienta
User portrait
Bartosz
Szaniecki
Młodszy Specjalista Wsparcia Klienta
Arrow left Arrow right
Portrait
Ryszard Licau
Dyrektor Wsparcia Klienta
Ryszard Licau odpowiada za organizację i funkcjonowanie zespołu wsparcia technicznego klienta. Posiada szerokie i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zespołów wsparcia technicznego w branżach: ICT, bankowość, finanse, sport, gry komputerowe oraz w organizacjach i stowarzyszeniach niezwiązanych bezpośrednio z biznesem. Prowadził z sukcesem wielomilionowe projekty stosując najlepsze praktyki i standardy.
Portrait
Marcin Gil
Ekspert Wsparcia Klienta
Marcin Gil pełni funkcję Experta w zespole Wsparcia CloudFerro. Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych i kontaktach z klientami. Pełnił funkcje kierownika projektów w firmach Robotics Inventions, Devoteam/WolaInfo. Pracował jako Opiekun Kluczowych Klientów w HP/Compaq/Digital. Jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej, specjalność Automatyka. Pasjonat nowych technologii i automatyzacji.
Portrait
Alan Bui Quoc
Service Delivery Manager
Alan Bui Quoc pełni funkcje Młodszego Specjalisty ds. Wsparcia Technicznego. Odpowiada za pomoc w rozwiązywaniu problemów klientów w ich procesach produkcyjnych oraz za budowanie bazy wiedzy na temat użytkowania narzędzi do zarządzania chmurą. Wielokrotnie przeprowadzał testy wewnętrzne jak i odbiorcze systemów. Jest absolwentem Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Świętokrzyskiej z tytułem magistra inżyniera. Pasjonat gier komputerowych oraz planszowych i geocachingu.
Portrait
Mariusz Szymański
Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Klienta
Mariusz Szymański pełni role Młodszego Specjalisty ds. Wsparcia Technicznego. Jest odpowiedzialny za pomoc klientom w razie problemów z maszynami wirtualnymi. Aktualnie student Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki.Pasjonat gier komputerowych, zapalony pływak, miłośnik "Pieśni lodu i ognia" oraz "Wiedźmina".
Portrait
Sebastian Sapeta
Specjalista Wsparcia Klienta
Jako Specjalista Wsparcia Klienta, Sebastian wspiera głównie projekty dla Niemieckiej Agencji Kosmicznej: CODE-DE i EO-Lab. Monitoruje, testuje oraz utrzymuje chmury CloudFerro, dba o wysoką jakość artykułów pomocy technicznej. Jest także zaangażowany w przeprowadzanie szkoleń wewnątrzdziałowych, oraz doskonalenie wewnętrznych procesów firmy zgodnie z praktykami ITIL. Prywatnie pasjonat szwedzkiej motoryzacji, naprawiający swoje samochody oraz fan piłki nożnej. Sebastian powołał do życia sekcję piłkarską CloudFerro oraz organizuje jej treningi. Jego motoryzacyjne marzenie to SAAB 900 Turbo.
Portrait
Witold Wrótniak
Service Delivery Manager
Witold Wrótniak pełni rolę Service Delivery Managera. Jest odpowiedzialny za identyfikowanie potrzeb klientów oraz sprawną realizację procesów i zadań zespołu. Witold odpowiada również za koordynację bazy wiedzy CloudFerro. Posiada doświadczenie w bankowości i analizie danych. Pasjonat motocykli i gitar.
Portrait
Karol Kowalski
Ekspert Wsparcia Klienta
Karol Kowalski pełni rolę Eksperta w zespole Wsparcia Klientów oraz IT. Odpowiada za techniczne wsparcie klienta, organizowanie i zarządzenie zespołami projektowymi w ramach działu, przeprowadzanie testów, oraz wdrażanie aplikacji wykorzystywanych w CloudFerro. Prowadzi również szkolenia przeznaczone dla pracowników i projekty wewnętrzne. Jest absolwentem Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach z tytułem inżyniera. Prywatnie pasjonat sportu, geopolityki, muzyki oraz podróży.
Portrait
Natalia Świnarska
Młodsza Specjalistka Wsparcia Klienta
Natalia zajmuje się głównie sporządzaniem raportów dla ESA i CODE-DE. Pomaga również w bieżących problemach z dokumentacją i testowaniu. Studentka informatyki na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Prywatnie pasjonatka rysunku i malarstwa.
Portrait
Bartosz Szaniecki
Młodszy Specjalista Wsparcia Klienta
Bartosz Szaniecki jako Młodszy Specjalista Wsparcia Klienta odpowiada za wsparcie klientów w przypadku problemów z obsługą maszyn wirtualnych w jakimkolwiek brandzie obsługiwanym przy CloudFerro. Pełni rolę operatora NOC monitorując infrastrukturę chmur budowanych przez CloudFerro oraz pilnując ich stabilnej pracy. Wewnątrz-zespołowo zajmuje się projektowaniem oraz wdrażaniem skryptów i rozwiązań z zakresu baz danych. Te mają na celu śledzenie funkcjonowania kolejek Supportowych jak i Zespołów Produktowych celem optymalizacji ich pracy. Obecnie student Informatyki na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Prywatnie interesuje się dietetyką oraz perfumiarstwem.

Gwarantujemy jakość

tailored

Średni czas
odpowiedzi na ticket

nie większy niż 10 minut
(w godzinach pracy)

tailored

Czas
reakcji

nie dłuższy niż 5 minut

tailored

W ciągu
pierwszych 4 godzin

zamykamy 95% ticketów
z powodzeniem

tailored

Pracujemy
365/24/7

wspierając naszych
klientów

tailored

W tym roku
366/24/7

w ciągłej gotowości