| EN

 

Chmura publiczna

Nasze chmury publiczne dostarczają tysiące
terabajtów ustrukuturyzowanych informacji

 

 

Publiczne chmury CloudFerro umożliwiają sprawne, dynamiczne uruchamianie i pewne przechowywanie danych. Wierzymy, że transparentność, łatwość zrozumienia działania i przejrzystość są wartościami, które pomagają lepiej wykorzystać potencjał. W naszych chmurach prywatnych udostępniamy zbiory danych, których przetwarzania generuje wartość dla naszych klientów.

 

fast and mobile

Skalowalność, API

tailored

Dedykowane zasoby

tailored

Wsparcie premium

tailored

Standardy UE

tailored

Open source

fast and mobile

Przejrzysty cennik

Dlaczego warto wybrać chmurę publiczną CloudFerro?

tile icon

Możliwości chmury publicznej: API, skalowalność, pay-as-you-go

Zapewniamy zasoby obliczeniowe i storage dostępne natychmiast. Mogą być one uruchamiane poprzez API, linię komend (CLI), albo interaktywnie poprzez interface OpenStack Horizon. Dynamiczne uruchamianie maszyn wirtualnych i wolumenów w chmurze może być użyte do projektowania i prototypowania, ale także do reakcji na chwilowe zwiększenia obciążenia. Zasoby rozliczane są z minutową dokładnością – płacisz tylko za to, czego użyjesz.

tile icon

Dedykowane zasoby sprzętowe dla chmury publicznej

Dedykowane zasoby sprzętowe to gwarancja niezawodności, bezpieczeństwa, transparentności i pewności działania. Wyróżniamy się na tle innych dostawców elastycznością i mnogością oferty pozwalającą na profilowanie i uruchamianie takich zasobów. Dedykowane zasoby dostępne są jako Maszyny Wirtualne na Serwerach Dedykowanych (VM.DS), serwery Bare Metal, chmury prywatne oraz prywatne przestrzenie storage.

tile icon

Wsparcie premium w standardzie CloudFerro

Na wszystkie pytania naszych klientów czekają doświadczeni specjaliści wsparcia technicznego o unikalnych kompetencjach. Prowadzimy wsparcie użytkowników w zakresie naszego środowiska chmurowego, produktów satelitarnych, aplikacji do przetwarzania danych satelitarnych oraz pomagamy w zainicjowaniu środowiska chmurowego na naszej infrastrukturze. Tworzymy obszerną dokumentację ułatwiającą przeniesienie do naszej chmury.

tile icon

Zgodność z wymaganiami i wartościami UE

Jesteśmy Europejską firmą działającą w pełni zgodnie z wszystkimi regulacjami oraz rozumiejąca i szanująca prywatność osób i swobodę dostępu do danych w domenie publicznej. Wszystkie nasze lokalizacje i chmury w pełni przestrzegają regulacji takich jak GDPR i są projektowane z myślą o prywatności danych osobowych. Jednocześnie udostępniamy jedno z największych w Europie (18TB) repozytorium danych satelitarnych.

tile icon

Open source gwarantujący transparentność

Tam, gdzie to możliwe używamy rozwiązań Open Source. Wierzymy, że wolne, otwarte oprogramowanie, które daje jednocześnie możliwość modyfikowania i zapewnia otwartość kodu i jego weryfikowalność, jest najlepszym rozwiązaniem. Chcemy, aby nasze chmury mogły być swobodnie modyfikowane w przyszłości i elastycznie dostosowywały się do zmieniających zadań, jakie przed nimi stoją.

tile icon

Przewidywalne budżetowanie usług chmury publicznej

Nasza oferta jest zrozumiała i przewidywalna. Nie stosujemy skomplikowanych, zagnieżdżonych cenników wymagających spędzenia wielu godzin na analizie i testowaniu, aby dokonać wyboru najlepszej drogi uruchomienia środowiska. Chcemy, żeby chmura była nie tylko niezawodna, skalowalna i opłacalna, ale także przewidywalna i prosta.

 

Poznaj platformę CREODIAS


CREODIAS to publiczna chmura obliczeniowe ze zintegrowanym repozytorium danych obserwacji Ziemi, których wielkość przekracza 28 PB.

Obejrzyj nasz Webinar i dowiedz się więcej.

Wypróbuj usługi chmurowe za darmo - otrzymaj 150 euro na testy Twojego rozwiązania.

 

Tak, chcę wypróbować