| EN

 

Narzędzia do zarządzania wieloma projektami

Zaawansowane zarządzanie 
umożliwiające separację użytkowników

 

 

Naszym klientom oferujemy bogaty zestaw narzędzi pozwalający na zarządzanie użytkownikami w sposób identyczny do zarządzania klientami chmury publicznej. Dostarczane narzędzia gwarantują bezpieczeństwo, separację i rozliczalność i skalują się razem ze wzrostem infrastruktury

 

fast and mobile

Mechanizmy 
separacji

tailored

Wdrażanie
skomplikowanych rozwiązań

tailored

Zestaw 
autorskich narzędzi

tailored

Integracja

fast and mobile

Swobodne 
skalowanie

tile icon

Chmura prywatna gwarantująca separację na poziomie chmury publicznej

W chmurze publicznej każdy użytkownik odseparowany jest od innych za pomocą mechanizmów gwarantujących prywatność i chroniących klientów. W ramach naszej oferty proponujemy narzędzia, dzięki którym możecie stworzyć ze swojej chmury prywatnej publiczną usługę o gwarantowanej separacji identycznej z chmurą publiczną.

tile icon

Doświadczenie we wdrażaniu skomplikowanych rozwiązań

CloudFerro regularnie uruchamia duże platformy chmurowe. Dzięki zdobytemu doświadczeniu nasz zespół może dostarczyć usługi zgodnie z podjętymi zobowiązaniami, a stworzone i wdrożone procedury zapewniają dotrzymanie wysokiej jakości.

tile icon

Pełen zestaw autorskich narzędzi do zarządzania i bilowania usług

Nasze autorskie oprogramowanie do zarządzania użytkownikami, bilowania usług i ich sprzedaży pozwala automatycznie rejestrować użytkowników, przyznawać i uruchamiać zasoby, rozliczać zużycie i reagować na prośby zmian. Jest ono ciągle rozwijane na potrzeby naszych chmur publicznych, a klienci w czasie trwania usług otrzymują regularne updaty i rozbudowy funkcjonalności.

tile icon

Integracja z zewnętrznymi identity provaiderami

Możemy zintegrować chmurę z twoją bazą użytkowników lub z bazami twoich klientów. Dzięki temu administratorzy i operatorzy nie muszą tworzyć osobnych kont. Możliwa jest także integracja z innymi usługami i zarządzanie nimi za pomocą naszego panelu.

tile icon

Swobodne skalowanie i dostosowanie wielkości

Nasze rozwiązania rosną razem ze środowiskiem klienta. Dla małych chmur prywatnych proponujemy model XaaS, w którym zarządzanie i billing zlokalizowane są w naszej infrastrukturze. Po osiągnięciu pewnej skali, instalujemy dedykowane środowisko w obrębie serwerowni, w której znajduje się chmura, która może rosnąć liniowo razem ze wzrostem infrastruktury.

Platforma CODE-DE zapewnia dostęp do danych i usług Copernicus w Niemczech od początku 2017 roku. Umożliwia przetwarzanie danych z obserwacji Ziemi pozyskiwanych w ramach europejskiego programu Copernicus. Dostęp do platformy CODE-DE jest bezpłatny dla administracji rządowej i ośrodków naukowych.

W ramach naszych zadań udostępniamy elementy paneli zarządzania użytkownikami i przyznanymi zasobami oraz świadczymy ich utrzymanie. Obecnie oprogramowanie do sprzedaży, zarządzania dostępnością zasobów oraz rozliczanie ich wykorzystania jest standardowym elementem naszych wdrożeń i ofert.

Tworzone i utrzymywane przez nas oprogramowanie objęte jest zarówno naszymi certyfikatami bezpieczeństwa, jak i polisą ubezpieczeniową obejmującą całą naszą działalność. Potwierdza to wysokie standardy działania oraz pozwala naszym klientom na certyfikację wymaganą przez ich wewnętrzne regulacje.

Zobacz również: Chmura prywatna, Chmura prywatna w naszej serwerowni, Dedykowany Storage wielkich rozmiarów, Chmura prywatna w twojej lokalizacji