| EN

 

Dedykowany Storage wielkich rozmiarów 

Multi PB ekonomiczny 
storage w Twojej chmurze  

 

 

Budujemy i utrzymujemy wielopetabajtowe repozytoria danych. Udostępniamy parędziesiąt petabajtów zdjęć satelitarnych zebranych przez satelity Europejskiej Agencji Kosmicznej w ramach programu Copernicus.

Utrzymujemy kilka wielopetabajtowych klastrów storage dla Europejskich instytucji, a dane na nich składowane wykorzystywane są codziennie m.in. do tworzenia prognozy pogody z której korzystają wszyscy. Doskonale rozumiemy, że każdy projekt tej skali jest specyficzny. Dlatego dostosowujemy nasze rozwiązania do klienta, mając świadomość, że nie sprawdza się podejście typu “jeden produkt dla wszystkich”.

fast and mobile

Storage
wielkoskalowy

tailored

Kompleksowe
rozwiązanie

tailored

Specyfika
klienta

tailored

Dowolna
lokalizacja

fast and mobile

Korzystny
model zakupu

tile icon

Wiemy jak budować storage w wielkiej skali

Utrzymujemy i rozbudowujemy jedne z największych repozytoriów danych w Europie, mieszczące dziesiątki PB danych. Umiemy skalować rozwiązania oraz optymalizować je aby zapewnić optymalną w danym scenariuszu wydajność. Sposób działania oraz możliwości widać w naszych chmurach publicznych i repozytoriach danych.

tile icon

Zapewniamy całościowe rozwiązanie gdzie odpowiadamy za wszystkie elementy

Oferujemy kompleksową usługę, gdzie odpowiadamy za wszystkie jej elementy od podłogi serwerowni po oprogramowanie zarządzające usługami. Dzięki temu eliminowany jest podział odpowiedzialności pomiędzy wielu dostawców, przyspieszona jest analiza awarii i rozwiązywanie napotkanych usterek oraz znika konieczność ustalenia po stronie klienta pierwotnego powodu awarii.

tile icon

Dostosujemy sposób połączenia do specyfiki klienta

Zależnie od rodzaju danych oraz sposobu ich przetwarzania potrzebne jest odpowiednie połączenie magazynu danych ze środowiskiem Compute. Po wykonaniu gruntownej analizy proponujemy rozwiązania spełniające wymaganie w zakresie przepustowości, ilości operacji na sekundę, zastosowanych protokołów dostępu do danych oraz kosztów.

tile icon

Wsparcie w dowolnej lokalizacji w EU

CloudFerro utrzymuje i serwisuje instalacje w każdym kraju EU. Dzięki temu nasze chmury prywatne mogą być zlokalizowane w pobliżu danych. Zmniejszamy dzięki temu koszty transmisji oraz przyspieszamy przetwarzanie informacji.

tile icon

Przejrzysty i korzystny dla klienta model zakupu usługi

Nasze usługi rozliczamy w oparciu o łatwo mierzalne metryki, które można prosto przeliczyć na parametry usług używanych przez użytkowników. Oprócz opłaty instalacyjnej, wzrost podstawowych parametrów jak wielkość dostępnego object storage czy powierzchnia dysków SSD dla VM, przekłada się liniowo na cenę miesięczną lub opłatę jednorazową.

CloudFerro specjalizuje się w dostarczaniu prywatnych rozwiązań storage. Nasze repozytoria danych opieramy w przeważającej części na CEPH rozproszonym systemie pamięci masowej typu open source, który można skalować do tysięcy nodów (komputerów), oferując petabajty wydajnej, bezpiecznej i wysoce dostępnej rozproszonej pamięci masowej. Zapewniamy potwierdzony w wielu wdrożeniach, bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności działania. 

Zobacz również: Chmura prywatna, Chmura prywatna w naszej serwerowni, Chmura prywatna w twojej lokalizacji, Narzędzia do zarządzania wieloma tenantami