| EN

 

Chmura prywatna w naszej serwerowni

Odpowiadamy za wszystkie elementy 
dostarczając kompleksową usługę

 

 

Klientom nieposiadającym własnej serwerowni oferujemy utrzymanie ich chmur prywatnych w wybranych i wynajmowanych przez nas serwerowniach. Obiekty te spełniają zawsze normy bezpieczeństwa, wydajności klimatycznej oraz standardy ochrony środowiska uzgodnione z klientem. Chmury umieszczone w naszych serwerowniach zapewniają szybsze uruchomienie, mniejsze koszty oraz możliwość elastyczniejszej i szybszej rozbudowy dzięki obecności naszych zespołów w tych lokalizacjach. 

fast and mobile

Szybkie  
uruchomienie środowiska

fast and mobile

Skalowalne 
modele kosztowe  

tailored

Kompleksowe 
rozwiązanie end-2-end

tailored

Odpowiedzialność 
za komponenty

tailored

Kilka 
lokalizacji w EU 

tile icon

Możliwość szybkiego uruchomienia i skalowania środowiska

Jeżeli potrzebne jest błyskawiczne uruchomienie, mamy możliwość wydzielenie prywatnego środowiska z zasobów naszej infrastruktury publicznej i start lokalizacji w krótkim czasie. Lokalizując chmurę prywatną w naszej serwerowni klient, zyskuje dostęp do naszej puli wolnych zasobów sprzętowych, które mogą posłużyć do szybkiej rozbudowy i skalowania.

tile icon

Łatwo skalowalne modele kosztowe

Nasze usługi rozliczamy w oparciu o łatwo mierzalne metryki, które prosto przeliczyć na parametry usług używanych przez użytkowników. Oprócz opłaty instalacyjnej, wzrost podstawowych parametrów, jak dostępna dla VM pamięć RAM czy powierzchnia dysków SSD, przekłada się liniowo na cenę miesięczną lub opłatę jednorazową.

tile icon

Całościowe rozwiązanie end-to-end z pełnym supportem

Dostarczamy kompletną chmurę prywatną z identycznymi systemami jak nasze chmury publiczne i obsługą wszystkich procesów w ciągu życia instalacji. Standard i poziom usługi jest dzięki temu identyczny do chmury prywatnej i zapewnia szybkość, skalowalność, elastyczność i rozliczalność usług.

tile icon

Odpowiedzialność za wszystkie elementy chmury sprzęt, sieć, zarządzanie, storage

Oferujemy kompleksową usługę, gdzie odpowiadamy za wszystkie jej elementy od podłogi serwerowni po oprogramowanie zarządzające usługami. Dzięki temu, eliminowany jest podział odpowiedzialności pomiędzy wielu dostawców, przyspieszona jest analiza awarii i rozwiązywanie napotkanych usterek oraz znika konieczność ustalenia po stronie klienta pierwotnego powodu awarii.

tile icon

Kilka lokalizacji na terenie EU

Jesteśmy obecni w 6 lokalizacja na terenie Polski i Niemiec i w każdej z nich możemy uruchomić dodatkowe elementy infrastruktury. Pozwala to na odpowiednie zaplanowania redundancji geograficznej wobec innych używanych lokalizacji.

Istnieje możliwość prezentacji i przetestowania naszych rozwiązań. Jeżeli jesteś zainteresowany poznaniem możliwości, zbierasz informacje do przetargu lub planujesz rozbudowę, skontaktuj się z nami w celu lepszego poznania naszej oferty. W ramach bezpłatnych konsultacji pomożemy zaplanować infrastrukturę, wybrać potrzebne dane oraz oprogramowanie wspomagające. 

Wypróbuj usługi chmurowe za darmo - otrzymaj 150 euro na testy Twojego rozwiązania.

 

Tak, chcę wypróbować 

Tworzone i utrzymywane przez nas oprogramowanie i infrastruktura objęte są zarówno naszymi certyfikatami bezpieczeństwa, jak i polisą ubezpieczeniową obejmującą całą naszą działalność. Potwierdza to wysokie standardy działania oraz pozwala naszym klientom na certyfikację wymaganą przez ich wewnętrzne regulacje. Jakość tworzonych przez nas chmur prywatnych jest identyczna z oferowaną przez nas w chmurach publicznych. 

Zobacz również: Chmura prywatna, Chmura prywatna w twojej lokalizacji, Dedykowany Storage wielkich rozmiarów, Narzędzia do zarządzania wieloma tenantami