CallTelefon: +48 22 354 65 73 E-mailE-mail: sales@cloudferro.com EN
Cover image

Zdjęcia VHR - Zobrazowania satelitarne bardzo wysokiej rozdzielczości

Zapotrzebowanie na dokładność danych wzrasta z projektu na projekt. Aby sprostać wymaganiom naszych użytkowników, zebraliśmy dostawców zobrazowań o bardzo wysokiej rozdzielczości (VHR). Dzięki różnorodności produktów, wspólnie z naszymi użytkownikami możemy wybrać najlepsze z możliwych rozwiązań. Komercyjne dane satelitarne doskonale sprawdzają się w projektach, które wymagają bardziej szczegółowego obszaru zainteresowania lub istnieje potrzeba wypełnienia danych z programu Copernicus.

EODATA+, dane satelitarne VHR

Podobnie jak w przypadku misji Copernicus, dane dostarczane z satelitów komercyjnych mogą być dostępne w różnych wariantach. Użytkownicy mogą korzystać z danych wielospektralnych, obrazów nocnych i radarowych, a także z możliwości uzyskania nagrań wideo w rozdzielczości 4K.

Zdjęcia satelitarne VHR mają wiele zastosowań przemysłowych, dostarczają ogromnych ilości informacji przestrzennych dla wojska, zasobów ziemi, rolnictwa, transportu i gospodarki miejskiej.

W celu dywersyfikacji i pełnego otwarcia możliwości dla naszych klientów nawiązaliśmy współpracę z różnymi dostawcami, tak aby każdy mógł znaleźć idealne rozwiązanie dla swojego projektu.

Dostawcy komercyjni VHR

Rynek zdjęć satelitarnych stale się powiększa. Jak każdy segment komercyjny, również ten jest wzbogacony o coraz lepsze rozwiązania. Znając zapotrzebowanie klientów, chcemy oferować różne rodzaje tej usługi. Poniżej przedstawiamy naszych partnerów z całego świata, którzy dostarczają "produkty z orbity" dla nas i naszych klientów:

  • Changguang Satellite Technology (CG Satellite), chiński operator konstelacji Jilin-1, który może dostarczyć zróżnicowane produkty satelitarne - od archiwalne po zadaniowe, które mogą być zlecone z wybranymi przez użytkownika końcowego właściwościami. Konstelacja jest jedną z niewielu, które zapewniają standardowe zobrazowania świetlne (nocne), jak również wideo 4K.

Sprawdź pełną specyfikację konstelacji Jilin-1:  Icon CG Satellite Company Profile.pdf (5,2 MB)

 

Zrzut ekranu 2020-07-20 o 21.18.35.png

 

  • Kazachstan Gharysh Sapary (KGS Space Technology), operator systemu kosmicznego teledetekcji Ziemi Republiki Kazachstanu oraz usług systemu nawigacji satelitarnej Republiki Kazachstanu o wysokiej dokładności. KGS dostarcza obrazy z KazEOSat-1 i KazEOSat-2. KGS oferuje również internetową platformę zarchiwizowanych produktów możliwych do wyszukiwania i zamówienia. KGS jako krajowy operator systemu kosmicznego teledetekcji Ziemi Republiki Kazachstanu zapewnia konsumentom szeroki zakres produktów geoprzestrzennych, usługi w zakresie tworzenia systemów informacji geograficznej, usługi geoserwisu i nawigacji.

Więcej informacji o KGS i ich satelitach dostępne jest tutaj:  Icon KGS Company Profile.pdf (8,5 MB)

 

Zrzut ekranu 2020-07-20 o 21.19.14.png

 

  • SI IMAGING SERVICES (SIIS) jest wyłącznym, ogólnoświatowym dystrybutorem wysokorozdzielczych zobrazowań optycznych koreańskiej misji KOMPSAT, serii KOMPSAT-2, KOMPSAT-3, KOMPSAT-3A oraz KOMPSAT-5. Liczne grono użytkowników danych satelitarnych realizuje projekty w wielu dziedzinach (środowisko, rolnictwo, zarządzanie kryzysowe), wykorzystując dane KOMPSAT.

 

Informacje o SI IMAGING oraz misji KOMPSAT dostępne są tutaj: SI IMAGING SERVICES

 

KOMPSAT.png

CloudFerro logo
Kontakt

Jesteś zainteresowany naszymi usługami lub masz pytania dotyczące CloudFerro? Wypełnij formularz, odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego. 

 

Obiecujemy że wszelkie przekazane nam dane i informacje zachowamy w poufności i wykorzystamy tylko w celach nam powierzonych. Jeżeli potrzebne jest zadanie dodatkowych pytań lub rozmowa,  skontaktujemy się z Tobą.

CloudFerro sp. z o.o.

Siedziba główna: Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa
Biuro handlowe: Fabryczna 5A, 00-446 Warszawa
Telefon: +48 22 354 65 73 E-mail: biuro@cloudferro.com
KRS: 0000543630
NIP: 7010468205
Regon: 36081846300000
CloudFerro logo
Aplikuj

CloudFerro sp. z o.o.

Siedziba główna: Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa
Biuro handlowe: Fabryczna 5A, 00-446 Warszawa
Telefon: +48 22 354 65 73 E-mail: biuro@cloudferro.com
KRS: 0000543630
NIP: 7010468205
Regon: 36081846300000