| EN

 

Nowa linia maszyn wirtualnych z lokalną pamięcią masową w chmurze WAW3-2

 

 

Użytkownicy mogą już korzystać z nowej linii maszyn wirtualnych HMDA w chmurze CloudFerro WAW3-2.

 

VM-ki HMDA są wyposażone w szybką lokalną pamięć masową zbudowaną w oparciu o dyski NVMe, procesory AMD i stosunek pamięci RAM do vCPU 8:1. Wspieramy na nich wszystkie standardowe operacje, takie jak migracja na żywo i zawieszanie. Oprócz solidności, którą niezmiennie cechują się VM-ki CloudFerro, nowe maszyny wirtualne HMDA dobrze radzą sobie z obciążeniami wymagającymi dużej przepustowości dysku i małych opóźnień. 

Nowa oferta adresuje specyficzne wymagania klientów, którzy poszukiwali w ofercie CloudFerro wyspecjalizowanych zasobów komputerowych w obiekcie chmurowym WAW3-2. Te instancje obliczeniowe, zwykle wykorzystywane do przetwarzania EOData, czyli danych obserwacji Ziemi na platformie CREODIAS, korzystają ze zwiększonej szybkości pamięci lokalnej i liczby IOPS. Wprowadzenie tej linii VM jest długo oczekiwanym elementem oferty chmurowej na WAW3-2.

Nowa oferta adresuje specyficzne wymagania klientów, którzy poszukiwali w ofercie CloudFerro wyspecjalizowanych zasobów komputerowych w regionie WAW3-2. Nowe falvory są dostosowane do przetwarzania danych EO, czyli danych obserwacji Ziemi na platformie CREODIAS, korzystają ze zwiększonej szybkości pamięci lokalnej i liczby IOPS. Wprowadzenie tej linii VM jest długo oczekiwanym elementem oferty chmurowej na WAW3-2.